Strefa Welness & SPA

photo alt text

Regularne sesje w jacuzzi zmniejszają poziom stresu, łagodzą ból, poprawiają jakość snu i zwiększają kondycję stawów. To nie tylko miłe spędzanie czasu, ale także inwestycja w swoje zdrowie.

photo alt text

Poprawia krążenie, odpręża i poprawia nastrój. Regularne korzystanie z sauny wpływa korzystnie na system odpornościowy organizmu.

photo alt text

Seanse w saunie parowej za sprawą kojącej, gorącej pary wodnej wspierają naturalne oczyszczanie organizmu z toksyn i przynoszą natychmiastowe rozluźnienie. 

photo alt text

Piękna opalenizna przez cały rok - to oferuje nasze solarium wyposażone w nowoczesne łóżko Ergoline 600.O idealną opaleniznę dba 50 bardzo intensywnych lamp o mocy 160 W. Model wyposażony w wysokociśnieniowe halogeny ULTRA z filtrami VIT do opalania twarzy i dekoltu. Moc lamp na twarz można regulować w zakresie 4-stopniowym. Dodatkowo w dolnej leżance na wysokości głowy zamontowany jest opalacz ramion i karku (5x25W). Do obsługi urządzenia służy umieszczony nad głową panel, na którym przy pomocy przejrzystych symboli możemy indywidualnie ustawić poszczególne funkcje solarium.
Cennik: 1 min - 1,6 zł, karnet 50 min - 80 zł.